Speciální nabídky

žena, punčochy, korzet

Už nějakou dobu si říkáte, že byste si měli odpočinout? Neustále pracujete a nemáte ani chvíli pro sebe? Jste sice možná trochu kariérista, ale občas slyšíte svůj vnitřní hlas, že byste měli zpomalit? Nemáte dokonce ani partnerku, protože není čas se seznamovat? Potom bychom pro vás měli velice zajímavou nabídku, kterou jistě oceníte. Máte rád masáže? Užíváte si ladné doteky? Potom určitě přijďte do našeho salonu, který je moderně vybaven a který pro vás má velice příjemnou atmosféru.

Nabízíme vám specifické služby s erotickými prvky, určitě se tak snadněji uvolníte a nemusíte mít obavy, že byste jakkoli využili sexuální služby, protože u nás se jedná skutečně pouze o relaxační techniky. Máme velice širokou nabídku, která je rozdělena pro muže a ženy. Každý přirozeně potřebuje jinou techniku, potřebuje stimulovat jiné body, takže i proto máme pro každého speciální nabídky. Co zkusit nuru masáž http://angelsmasaze.cz/nuru-masaze-praha-nuru-masaz-praha-angels.php,která vás překvapí?

Okuste ojedinělý zážitek

Věřte, že je to skvělá cesta k tomu, jak byste mohli odpočívat. Bude zde nádherná nahá dívka, která se o vás postará tak, jako žádná jiná předtím. Bude se jednat pouze o relaxační proceduru, což musíte mít na paměti, protože každá sexuální nabídka masérku urazí. Ale na druhou stranu se s ní můžete domluvit a říct jí, co byste chtěl v rámci procedury vyzkoušet, jaké jsou vaše nejcitlivější body a vůbec se pobavit o přístupu, co máte rádi či nikoli.

970x250-erotickepradlo2-1429533360.jpg

Naše dívky jsou opravdu profesionálky, které mají speciální kurzy, a proto vám mohou poskytnout tu nejlepší péči. Těšte se na příjemnou atmosféru, kterou dotvoří svíčky a vonné tyčinky, a také relaxační hudba. Oddejte se dotekům něžné dívky, její sametové pokožce, kterou ucítíte sami na sobě, protože jde o proceduru tělo na tělo. Dokonce i gel vyrobený z mořských řas je natolik specifický, že budete jistě překvapen.

nahá prsa, černé kalhotky, žena z profilu

Speciální nabídky
Ohodnoťte příspěvek