Spodní prádlo pro nevěsty. Vybírejte podle šatů!

Spodní prádlo byste měly vybírat především podle střihu a barvy svatebních šatů. Takže pokud už máte ty pravé doma nebo zamluvené v salonu, směle se můžete vrhnout na nákup prádla.
bílá podprsenka
In je hladké prádlo i krajka
Základ celého svatebního kompletu tvoří samozřejmě podprsenka. Ta by měla být natolik pohodlná, abyste o ní po celý den svatby nevěděly, a natolik reprezentativní, aby si ji večer váš muž patřičně „užil“. Proto jsou kolekce se svatebním prádlem plné jemné krajky, volánků i decentních motivů.

Nejžádanější tvar podprsenky? Bardotka
A co by takové podprsence nemělo ještě chybět? Mezi nejčastěji volené střihy šatů patří korzetové, do kterých je zapotřebí podprsenka korzetového střihu, někdy také nazývaná balkonetka nebo bardotka. Nutná jsou u ní hlavně snímatelná ramínka, aby nebyl narušen vzhled šatů. Dalším důležitým prvkem u podprsenky tohoto střihu je silikonový rám, který by měl zaručit fixaci proti jejímu sjíždění.
žena v bílém spodním prádle
Podle ní jsou při výběru podprsenky největším oříškem šaty s holými zády. Záleží však na hloubce zadního výstřihu. Pokud je zhruba do poloviny zad, dá se podprsenka opatřit prodlužujícím ramínkem, kdy pásek vede přes břicho. Další možností je silikonový pásek zadního obvodu, který ovšem může kazit výsledný efekt stejně jako vyčuhující silikonová ramínka. Lepší volbou jsou pak raději lepicí podprsenky či pásky pod prsa, popřípadě lepítka a silikonové krytky na bradavky.
připravená nevěsta
Nejoblíbenější barva? Bílá, champagne i oříšek
Také barevná škála podprsenek vám v dnešní době usnadní zvolit přesný odstín k šatům. Vzhledem k tomu, že u nich ale stále převládá tradiční bílá barva, najdete i v nabídce obchodů a svatebních salonů nejvíce spodního prádla v něžné sněhově bílé. Mezi další oblíbené odstíny patří určitě tělová, různé tóny champagne a oříšku, jemné pastelové barvy hlavně do růžova i oslnivě šedostříbrné odstíny.

Summary
Share