Co je erekce a co dělat, aby nám co nejlépe fungovala?


Muži jsou veliké osobnosti a jsou velmi hákliví na to, jak s nimi bude žena zacházet. Ač se mnohdy tváří jako by se jich nic nemohlo dotknout, opak je pravdou. Mnohdy jsou muži velmi citlivé osoby, kteří dokážou opravdu hodně reagovat na vaše slova kritiky. A tak bychom nikdy a za žádných okolností neměli zapomínat, že bychom se k nim i k sobě samotným měli chovat vždy s úctou a respektem. A také jsou muži velmi kritičtí, když se jedná o jejich fyzický vzhled a postavu. Na tu si opravdu většina mužů dost potrpí. A nedávají to na sobě znát, ale záleží jim na tom. A pak k tomu ještě můžete přidat jejich sexuální výkonnost a máte to všecko.

muž

Muži dost často řeší, jak moc jsou v posteli aktivní. A dost často to řeší i se svými přáteli. A mnohdy je velmi časté téma k hovoru jejich erekce. Ta je velmi důležitá, protože by bez ní k žádnému sexuálnímu aktu nemohlo nikdy dojít. Je to vlastně dost často i v hlavě. Když si nebudete schopni dostatečně barvitě představit svůj sexuální objekt, erekce se vám nikdy nedostaví. A tak se velmi často muži uchylují ke sledování pornografických videí a nešetří přitom ani na pořádném zvuku. Protože dostatečně hlasité a vzrušivé sténání pomůže skoro každému muži ke kvalitní erekci. Ale to není zárukou všeho. Když budete mít kvalitní erekci ještě pořád to neznamená, že bude takový i váš sexuální zážitek.

muž

Na tom už i závisí vaše fyzická kondice a taky to, jak moc dobře dokážete ejakulaci oddálit. Erekce https://kamagar-pro.online/ je prostě jednoduše řečeno ztopoření penisu. A to zejména proto, že se do penisu dostane větší objem krve, který zajistí rozšíření topořivých tělísek. Ale erekce není jenom záležitostí mužů. To stejné platí i pro ženy. A to zduření a zvětšení klitorisu. Proces erekce řídí v těle několik zástupců. A to od mozku počínaje přes nervy a samozřejmě jsou za to dosti zodpovědné i hormony, které s erekcí pomáhají. A pokud trpíte poruchou erekce je to buď dané nějakým chronickým onemocněním anebo je to problém, který vzniknul na psychologickém základu. A může za to například deprese, hněv anebo opakující se pocity úzkosti. Erekcí je několik druhů a asi nejvíce je známá erekce, která se objevuje obvykle ráno. A není pro ni vlastně do dneška vysvětlení. A pak tu máme tu erekci, která se obvykle objevuje po nějakém druhu stimulace.