Hypotéka bez příjmu aneb čím je specifická?

.


Hypotéka je finančním produktem. Jedná se o dlouhodobý úvěr, který má řadu předností. Už i to, že lze využít variantu v podobě účelové či neúčelové hypotéky. Stejně tak je možnost získat hypotéku od bankovní či nebankovní instituce. Záleží na okolnostech, podmínkách, konkrétním požadavku atd.

hypotéka
 
Lze se ocitnout v situaci, kdy nutně potřebujete finanční prostředky, ať už se jedná o nepředvídatelnou situaci, pořízení vlastního bydlení či zkrátka použití peněz na cokoliv. Dnes je možnost zažádat a získat hypotéku i v případě, že nelze či z jakéhokoliv důvodu je nereálné doložení výše příjmu. Hypotéka bez příjmu má však jisté podmínky pro schválení.
 
Výhody aneb proč je adekvátním řešením?
 
Zejména se jedná o výhodný produkt pro osoby nemající dostatečně vysokou bonitu a pro podnikatele, kteří musí při žádosti o běžnou hypotéku dokládat daňové přiznání za uplynulý rok. Což pro mnohé bývá největším svízelem. Adekvátní hypotéka bez příjmu je tak reálnou pomocí takřka pro každého.

.

domek
 
Tento typ hypotečního úvěru má i další přednosti v podobě možnosti získání finančních prostředků až do 70 % odhadní ceny zastavené nemovitosti. Pro mnohé zajisté jsou rozhodné i další okolnosti, tj. bez nahlížení do registrů, možnost delší doby splácení, kterou lze rozložit na několik desítek let. Prioritou je komfort a rychlost vyřízení žádosti. Je možné obdržet finanční obnos do 24 hodin, a to od zaslání potřebných dokumentů a podpisu smlouvy. Žádost stačí vyplnit online z pohodlí domova. Eliminace osobního vyřízení na pobočce. Jedná se tak prakticky o nejrychlejší možný způsob schválení hypotečního úvěru.
 
Podmínky aneb co je nutné splnit pro získání úvěru
 
I když není nutnost doložení příjmu, je nezbytné být plnoletou osobou, která má bydliště v České republice. Úvěr je jištěn zástavním právem k nemovitosti, která se musí nacházet na území našeho státu.

Hypotéka bez příjmu aneb čím je specifická?
3.5 (70%)2
.