Hypotéka bez příjmu aneb čím je specifická?

Hypotéka je finančním produktem. Jedná se o dlouhodobý úvěr, který má řadu předností. Už i to, že lze využít variantu v podobě účelové či neúčelové hypotéky. Stejně tak je možnost získat hypotéku od bankovní či nebankovní instituce. Záleží na okolnostech, podmínkách, konkrétním požadavku atd.

hypotéka

Lze se ocitnout v situaci, kdy nutně potřebujete finanční prostředky, ať už se jedná o nepředvídatelnou situaci, pořízení vlastního bydlení či zkrátka použití peněz na cokoliv. Dnes je možnost zažádat a získat hypotéku i v případě, že nelze či z jakéhokoliv důvodu je nereálné doložení výše příjmu. Hypotéka bez příjmu má však jisté podmínky pro schválení.

Výhody aneb proč je adekvátním řešením?

Zejména se jedná o výhodný produkt pro osoby nemající dostatečně vysokou bonitu a pro podnikatele, kteří musí při žádosti o běžnou hypotéku dokládat daňové přiznání za uplynulý rok. Což pro mnohé bývá největším svízelem. Adekvátní hypotéka bez příjmu je tak reálnou pomocí takřka pro každého.

domek

Tento typ hypotečního úvěru má i další přednosti v podobě možnosti získání finančních prostředků až do 70 % odhadní ceny zastavené nemovitosti. Pro mnohé zajisté jsou rozhodné i další okolnosti, tj. bez nahlížení do registrů, možnost delší doby splácení, kterou lze rozložit na několik desítek let. Prioritou je komfort a rychlost vyřízení žádosti. Je možné obdržet finanční obnos do 24 hodin, a to od zaslání potřebných dokumentů a podpisu smlouvy. Žádost stačí vyplnit online z pohodlí domova. Eliminace osobního vyřízení na pobočce. Jedná se tak prakticky o nejrychlejší možný způsob schválení hypotečního úvěru.

Podmínky aneb co je nutné splnit pro získání úvěru

I když není nutnost doložení příjmu, je nezbytné být plnoletou osobou, která má bydliště v České republice. Úvěr je jištěn zástavním právem k nemovitosti, která se musí nacházet na území našeho státu.