Od nás získáte úvěr na cokoli, kdykoli a bez zbytečného papírování

Určitě uvítáte také to, že se na nic z vašeho soukromí moc neptáme. Většinu bank začíná především otázka, kolik je vám let, výše příjmu a jestli někomu něco nedlužíte. Bohužel právě tohle bývá první překážkou na cestě k peněžní půjčce. A právě zejména člověk, který se dostane do finanční tísně díky nevýhodným půjčkám, potřebuje pomoci s konsolidací problematických úvěrů. Jenže to bez peněz není možné a tak jednodušší cesta, která vede ke konečnému správnému řešení je vyřešit všechny problémy s jednou společností.

panáčci, lezení po grafu

Pošlete nám on-line žádost o půjčku a my vás kontaktujeme

Toto je první krok, který je zapotřebí k vyřešení vašeho problému. Naše půjčky směřují ke klientům, kteří mají nějaký dům, chatu, chalupu nebo rekreační stavbu, nebo mohou ručit majetkem třetí osoby, vlastníka zapsaného v katastru nemovitostí. Můžete získat také hypotéku na pozemek, který vlastníte nebo se na něm chystáte třeba stavět. Splátky, které za půjčku požadujeme, s vámi dopodrobna prokonzultujeme, nastavíme tak, aby vaši peněženku extrémně nezatěžovaly. Nejlepší proto bude se s našimi konzultanty nejprve spojit a vše důležité přímo probrat. Finanční kalkulačka vám ukáže budoucí následný průběh splácení do budoucna.

Také hypotéka na pozemek má své možnosti a pravidla:
– u nebankovních úvěrů tolerujeme záznamy v registru,
– vyplatit můžeme i exekuce, nevýhodné půjčky a tíživé dluhy,
– získáte konečně skvělou kontrolu nad svým placením,
– nebankovní půjčku poskytujeme až na dobu 30 let,
– schvalujeme úvěry do 24 hodin od zaslání všech podkladů,
– financujeme na byty v osobním i družstevním vlastnictví, rodinné domy, chalupy, chaty, hypotéky na pozemky, komerční objekty i hotely,
– můžete svoji půjčku také předčasně bez poplatku doplatit,
– získané peníze následně použijte, na cokoliv budete právě potřebovat,

Vyřešte své dluhy jednou pro vždy a svěřte do rukou naší společnosti váš spokojenější život, který si určitě zasloužíte. Budete konečně v klidu spát, bez obav z exekutorů a věčných návštěv od vymahačů pohledávek.

ovce, tráva