Prsten je předsevzetím budoucího života

V den svatby jsou všichni natěšení a užaslí krásou nevěsty a přepychovým stylem ženicha. Všichni svatebčané a hosté jsou dojatí. Rodiče opouští pomyslně své děti. Nechávají je vyletět z hnízda, nechávají je, aby už měli svůj vlastní život a zakládali svou vlastní rodinu. I nadále jim však v každé radostné i těžší chvíli v jejich životě budou nablízku, aby je podpořili nebo aby je ve složité životní situaci utěšili.
Den sňatku je naprosto výjimečný, úžasný a krásný. Vždy celou situaci doprovází mnoho příprav a tak se není co divit, že si každý oddychne, až to všechno skončí. Ovšem na co se můžete těšit je krásný prstýnek, který vám zůstane jako upomínka do dalších dní. Bude vás doprovázet po celou dobu a bude vám připomínat tento den a vaši lásku, kterou jste si s partnerem přislíbili. Odevzdáni jeden druhému budete nyní spolu žít a prožívat vše podstatné. Říká se, že láska vše překoná.shade

Jeden prsten vládne všem

v Jedním to začíná a u dvou to končí. Zásnubní je samozřejmě jenom jeden a dává se ženě při jedinečném a kouzelném okamžiku, kdy muž žádá svou partnerku o ruku.
v Snubní prsteny jsou dva. Pro každého jeden. Tím si slibujete svou věrnost, oddanost a lásku po zbytek života .
Růžové zlato – moderní i populární
Velice oblíbené je v posledních letech růžové zlato. Jedná se o velice kvalitní materiál, jako je tomu u jiného typu zlata. Růžový může být celý kroužek, ale můžete také jenom v této barvě zvolit doplňky či drobnosti. Můžete tuto barvu také kombinovat s ostatními druhy. Skvostně vypadá spolu s bílým zlatem, ale své místo si najde i po boku toho žlutého. Vyzkoušejte nové formy a styly, které se budou ve vašich očích jevit jako nejkrásnější.
Snubní i zásnubní prsteny z růžového zlata jsou poměrně novinkou. Nevypadají tak klasicky, jako ostatní běžné typy a tak mají něco do sebe. Čiší z nich vznešenost, půvab a také elegance. Doladit je můžete o pár kamínků, detailů, proužků a mnoho další. Záleží jenom na vaší představě, jakou symboliku svého sňatku budete nadále nosit na rukou. whring