Dovolená snů

Přiznejme si to. Doba je náročná a vaše pracovní vytížení je vyšší než kdy dříve. Společného času s rodinou není tolik, kolik by mělo. Potřebujete vypnout a odpočinout si od ruchu města, zaměstnání, školy a možná i domova, který byl v posledních letech pro mnohé druhým pracovištěm. Vydejte se do klidné oblasti krásného podhůří Králického Sněžníku, zarezervujte si ubytování na Dolní Moravě v apartmánech HP.

hřebenová tůra

Budete nadšeni jak z nádherného okolí, tak z ubytování. Apartmány jsou třípokojové, s plně vybavenou kuchyní. Zařízeny jsou prakticky, moderně a čistě. Každý apartmán má sedm lůžek, která jsou rozmístěna ve dvou pokojích, vlastní terasu, krásný výhled, parkovací stání, samozřejmostí je Wifi, sociální zařízení, televize, v zimě jistě uvítáte lyžárnu a v létě kolárnu. Oblast, do které pojedete je turisticky hojně vyhledávána, ale tyto apartámy stojí na dostatečně klidném místě, ale stále dobře dopravně dostupné. V okolí naleznete mnoho zajímavých lokalit, ať už je to ski resort Skibukovka – na Bukové hoře se nachází pět sjezdovek, lázně ve Velkých Losinách, nebo výlety do přírody, například na blízký Králický Sněžník, Praděd či Šerák.

relaxační strom

Nemusíte jezdit do zahraničí, odpočiňte si u nás. Ušetříte si nervy s dopravou, čas i peníze. Přijeďte se nadýchat čerstvého horského vzduchu a zapomenout na starosti. Podívejte se na stránky ubytování Dolní Morava a hned přehledně uvidíte, jaký volný termín si můžete rezervovat, omrkněte ceník nebo příspěvky a fotky na instagramu a facebooku, objednejte si vaše dny či týdny klidu a pohody a vyražte k nám užít si dovolenou s rodinou nebo přáteli. Uvidíte, že se do těchto apartmánů budete rádi i vracet. Okolí nabízí tolik atraktivních cílů, že bude stále co objevovat a pro všechny výlety a aktivity vám dodá sílu a odpočinek pobyt a spánek v těchto krásných apartmánech.