Pánské spodní prádlo

Pohodlí je důležité a obzvláště pokud se jedná o spodní prádlo. Je důležitější pohodlí nebo vzhled? Nejdůležitější je, aby se člověk cítil co nejlépe.

oranžové trenky 

Boxerky

 

Boxerky jsou moderním trendem ve spodním prádle. Většina mužů si kupuje velice upnuté boxerky.  Není to zrovna zdravé. Výzkumy prokázaly, že muž může mít problémy s reprodukcí. Takové boxerky vypadají samozřejmě velice hezky, ale otázka je to zdraví. Dobrou variantou, pokud chceme nosit boxerky je kupovat si o něco větší číslo.

 

Trenýrky

 

Trenýrky jsou volnější variantou boxerek. Nabízí komfort při nošení a poskytují pohodlí i v tom, že hezky větrají. Muž v nich má pocit “svěžesti”. Trenýrky můžete mít z umělých vláken, saténu nebo i z bavlny. Bavlněné jsou nejpřívětivější k pokožce, protože je to přírodní materiál.

 oblečení na ulici

Slipy

 

Další variantou jsou slipy. Slipy nabízejí také komfort, ale jak pro koho. Slipy nejsou tak pohodlné jako trenýrky nebo boxerky. Mají jiný střih, který není pro všechny pohodlný.

 

Rozhodně si vždy vybírejte správnou velikost spodního prádla. Pohodlí je rozhodně důležité. Rozmyslete si také, jestli využijete umělá vlákna nebo přírodní bavlnu. Je dobré si kupovat kvalitní spodní prádlo, které může stá i kolem 599 Kč. Máte zde jistotu, že je to kvalita, která vydrží.

 

Bez spodního prádla

 

Někteří lidé zase preferují chození bez spodního prádla. Co si myslíte o tomto trendu? Páni, chodili byste bez spodního prádla? Je to zajímavá varianta. Osobně jsem to nikdy nezkoušel, ale mám kamaráda, který toto zkoušel a dost se mu to líbilo. Říkal, že se vždy cítí nesmírně pohodlně a zkrátka se mu dobře chodí.

 

Osobně nosím boxerky a přiznám se, že dost upnuté. Cítím se v tom velice pohodlně a nečiní mi to problém. Každopádně volba spodního prádla záleží čistě na rozhodnutí konkrétního muže. Můžete využít specializované prodejny, značkové prodejny a také nákup přes internet. V tomto není vítěz, je jedno, kde nakupujete. Jen si dávejte pozor na kvalitu a materiál. Ceny pánského prádla se pohybují od 99 Kč až do 1 000 Kč. Cena opravdu závisí na opět na značce, materiálu a mnohdy také na kvalitě. Podlí je pro pány důležité a nebojte se do něj investovat. Je dobré mít v zásobě několik různých typů a klidně i materiálů.