Poppers rush


Na začátek by se asi hodilo objasnit, co vůbec “Poppers Rush” je. Je to látka, která se začala objevovat kolem roku 1970. Dnes se sice považuje mnoha lidmi jako droga, ale její prodej v České republice není zakázaný, a to výhradně kvůli tomu, že se prodává jako “osvěžovač vzduchu”. Má účinky velmi rychlé, ale krátké. Jeho účinky se dostaví do pár sekund a trvají jednu až dvě minuty. Prodává se v tekuté podobě a aplikuje se čicháním. Jeho účinky jsou poměrně jednoduché. Lidé, kteří se přihlásili na dobrovolné testování, popisují zvýšenou touhu po sexu, euforii (pocit štěstí), omámenost, a podobně.
duhová spirála


Ze začátku byl primárně rozšířen mezi homosexuály, což se nyní změnilo, kdy se začalo podvědomí o produktu rozšiřovat i mezi heterosexuály.


Důležité je také zmínit, že Poppers Rush není tak úplně drogou. Využívá se také k lékařským účelům jako protijed při otravě kyanidem.


Ačkoliv se nejedná o tak silnou drogu a využívá se v lékařství, má také vedlejší účinky. Dokáží zeslabit imunitu člověka i na pár dnů po užití. Způsobují snížení krevního tlaku a zvýšení tepové frekvence. Nedoporučuje se tedy kombinovat s ostatními drogami. Dokonce ani s viagrou.


Produkt je nevhodný pro lidi s již oslabeným imunitním systémem, nebo pro lidi s prožitou mozkovou příhodou. V těhotenství, jako u každé jiné chemické látky, je jeho využívání také velice nedoporučováno.


Co se týče balení, prodávají se v různé velikosti a dokonce druhu. Cenově se nepohybují na nějakých velkých částkách. Většinou se pohybují kolem 300kč. Samozřejmě jdou koupit i levněji, ale pak nedokáži určit, jak kvalitní budou.
kosmetický olej


Opravdovou zajímavostí je, že se nikdy u nikoho neobjevila závislost. V takovém případě je opravdu otázkou, zda se jedná o drogu, či jen zpestření sexu. I tak ale je nutné s ním jednat opatrně, jelikož mají vedlejší účinky, stejně jako každá jiná chemická látka.