Odhalte nohy v šortkách

Jste žena a dobře víte, že vaší předností jsou nohy? Ve většině případů by tomu tak být mělo, protože už v minulosti byly nohy pokládané za symbol ženství, krásy a současně i intimity. Muži jsou přesvědčeni o tom, že jsou ženské nohy krásné, ať už mají jakoukoliv podobu a na ženách milují to, pokud se jich nestydí ukázat.

A to, že se léto neúprosně blíží, vám může hrát pouze do karet.
cvičení v šortkách

Jaké šortky se letos nosí?

Pochopitelně, že vám ve vašem šatníku nemůže chybět kategorie, do které patří krátké kalhoty neboli šortky. Jsou pohodlné, stylové a nejen sportovní, ale i elegantní.

Nic nezkazíte tím, že vsadíte na všechny, které mají vysoký pas. Ten je v posledních letech v oblibě a sluší i plnoštíhlým ženám, kterým zakryje velkou část jejich partií v oblasti břicha. Pokud se pro nich už rozhodnete, dopřát si můžete podstatně kratší top, díky čemu se vám nestane, že se v průběhu letních dní budete potit.

Denim pořád vede

Džínové kraťasy snad nikdy nezmiznou z popředí módního světa. Jsou atraktivní, pohodlné a něco vydrží. Vyhnete se s nimi tomu, že budou brzy vytahané nebo odřené na zadku, jak tomu je v případě teplákových typů.

Denim je totiž kvalitní materiál, se kterým sklidíte vždy úspěch a budete si připadat nanejvýš sexy. V nabídce se rozhlédněte i po takových, které jsou doplnění o krajku (třeba v oblasti kapes nebo jako lem). V takových váš outfit můžete zaměřit na ten elegantní a vybrat se s nimi nejen do práce, ale třeba i na honosnější oslavu narozenin.
džínové šortky

Ty funkční oceníte v případě, že milujete sport

Pro všechny milovnice přírody, sportovních aktivit a všech událostí, na kterých si můžou přijít na své v podobě adrenalinového zážitku, jsou fantastickým výběrem právě funkční šortky.

Hodí se nejen na sport, ale i na turistiku do lesa, na pobyt v přírodě, ale klidně i na běžné nošení, díky materiálu, který nasaje tekutinu tak, abyste se zbytečně nepotily a neměly pocit mokrého zadku. Pokud jich ještě nemáte, nepřemýšlejte dlouho nad tím, mít minimálně jedny po ruce v případě, že nastane vhodný moment pro jejich účel.