Solární plachta by vám chybět neměla

Toužíte po tom, dosáhnout luxusu ve vašem bazénu ještě dřív než vaši sousedé nebo ostatní vlastníci bazénu, kteří zdlouhavě čekají na okamžik, kdy dosáhne ideální teploty ke koupání? Nemusíte čekat zbytečně dlouho, protože existuje způsob, jak tomu pomoci během několika dnů.
Pořiďte si solární plachtu chlorito.cz,která hladinu vaší vody dokonale oteplí a rovněž i její dno, díky tomu, že bude všechno teplo ze slunečních paprsků situováno přímo do vody.

plavci v bazénu.jpg

Černá, ale i modrá verze

Nezáleží na samotném výběru barvy solární plachty, protože mnohem důležitější je to, jak je umístěná. V případě krycí plachty váš bazén zakryjete a upevníte plachtu po jeho stranách, co má za následek prostor mezi bazénem a jeho hladinou, ve kterém se situuje nejvíce teplého vzduchu.
Solární plachta se však postará o to, aby veškeré teplo získané ze slunečního záření, mířilo pouze do vody a ohřálo ji tak na vámi požadovanou teplotu.
Koupou této plachty docílíte toho, že si teplejší vodu můžete vychutnávat už v době, kdy ostatní nad plaváním v nádrži ještě pořád váhají.

Krásně průzračná voda.jpg

Užijte si léto naplno a nepromarněte ani jeden den

Není nutné, abyste čekali až na to, kdy se počasí oteplí natolik, že vám váš bazén poskytne luxus, který od něho požadujete. Užít si fantastické okamžiky a nepromarnit ani jeden letní den, kdy si počasí žádá o to – hodit se do pohody v bazénu, můžete i díky šikovné solární plachtě, která vám přinese přesně ten pocit, který od báječného léta očekáváte.
Pozvěte na návštěvu a párty u bazénu všechny vaše známé a dopřejte i jim pocit z příjemné teploty, kterou bude mít vaše voda v nádrži. Uvidíte, že si vaši letní sezónu u bazénu v domácím prostředí vychutnáte na maximum. A o to přece každému, kdo se chlubí vlastní nádrží jde, aby mu jen tak nestála nečinně na zahradě, ale byla využívaná každý možný den, kdy je venku krásně a slunečno.