Hypotéku můžete mít i s nižším daňovým přiznáním

Osoba, která se věnuje samostatnému podnikání, nemá jednoduchou situaci ve chvíli, kdy žádá banku o poskytnutí úvěru. Na co se pracovník banky zeptá jako první? Jistě na to, jaké jsou klientovi příjmy. A nespokojí se jen s jednoduchou odpovědí a sdělením částky. Bude chtít po klientovi také zmíněné příjmy doložit. Jak si poradit, když vaše příjmy nejsou každý měsíc stejné a do daňového přiznání uvádíte zisk až poté, co jste uplatnili výdajový paušál?
elektronické platby
Je třeba přestat hledat hypotéku bez dokládání příjmů, ale najít nebankovního poskytovatele půjček. Hypotéky bez dokládání příjmů dnes není možné poskytnout. Stejně tak není možné poskytnout jakýkoliv úvěr bez toho, aby úvěrová společnost bonitu klienta prověřila. Je však možné najít takového poskytovatele půjček, který nemusí dodržovat tak přísná pravidla jako běžné komerční banky. Tím poskytovatelem jsou nejrůznější nebankovní instituce.

papíry u kalkulačky

Půjčka od nebankovního poskytovatele

Nebankovní poskytovatel se musí prosadit v náročném konkurenčním boji, a proto vám může nabídnout nízký úrok, ale i jiné výhody při splácení úvěru. Začněme už při jeho vyřízení. Úvěry jsou schvalovány velmi rychle, a to i za několik hodin od doložení dokladů. Vše se dá zařídit z domova, bez nutnosti osobních návštěv. Peníze jsou vám připsány na váš bankovní účet a nemusíte dokládat takzvanou účelovost. Jinými slovy to znamená, že neříkáte poskytovateli, na co peníze z půjčky použijete. Splácení úvěru je velmi pohodlné. Můžete kdykoliv vložit mimořádnou splátku nebo splatit zbývající dlužnou částku bez jakýchkoliv sankcí. Délka splácení je rovněž velmi přívětivá. Úvěr je možné splácet i třicet let s velmi malou částku měsíční splátky. Finanční produkt je na trhu velmi oblíbený, protože je možné jej použít i při refinancování nevýhodných úvěrů sjednaných v minulosti.