Sklokeramika a indukce?

Takovou zlatou střední cestu představují sklokeramické indukční desky. Cestu představují nejen ve výkonu nebo funkcích, ale také v pořizovací ceně. Není se tedy divit, že jsou velmi oblíbeným typem spotřebiče a to díky velmi snadné a nenáročné údržbě. Kromě toho má ještě navíc odolný povrch.
čajové konvice
Díky kombinaci sklokeramiky a indukce se řadí k té nejprodávanější verzi na trhu. Všechny ostatní druhy překonává v již ve zmíněných funkcích, schopnostech a dokonce i ceně.
Možná si říkáte, proč byste měli zvolit právě tuto variantu. Odpověď na vaši otázku je více než jednoduchá.
Proč? Protože nikde neseženete rychlejší ohřev. Kromě toho se nahřívá pouze dno nádoby, díky indukčnímu ohřevu se předchází připáleninám, ovládací panel je dotykový, má dokonce i dětskou pojistku a mnoho dalších vychytávek, které se vám jistě budou hodit.
Tyto indukční varné sklokeramické desky jsou tou nejlepší volbou, pokud chcete zajistit úsporu energie. Ušetříte totiž okolo 30% energie a to při každém vaření. Když si dá člověk dvě a dvě dohromady, pak zjistí, že je to opravdu dost. Jedná se tedy o tu nejlepší a nejefektivnější volbu do každé kuchyně a to dokonce i právě do té vaši. V době zdražování elektřiny je tento produkt navíc tou nejvýhodnější koupí.
Výrobky ze sklokeramiky jsou vhodné i pro ty nejnáročnější zákazníky. Jsou vhodné pro ty, kteří hledají vysokou kvalitu za vhodnou cenu nebo pro ty, kteří ocení jednoduché ovládání. Tento spotřebič vám vydrží dokonce až na několik desítek let.
převaření mléka
Pokud se navíc v kuchyni ještě úplně necítíte jistě, pak by právě tento spotřebič měl být tou nejlepší volbou právě pro vás.
Vařič je kromě všeho ještě také velmi estetický a je natolik bezpečný, že poskytuje nejvyšší možnou bezpečnost proti ošklivým popáleninám nebo nechtěnému vzplanutí.
Rozhodně lze říci, že efektivnost je také silnou stránkou.
Vyzkoušejte tedy i sklokeramiku i vy. Uvidíte, že vaší volby nebudete v žádném případě litovat.