I muži chodí na kosmetiku

Většina svobodných mužů dělá opravdu maximum pro to, aby se udrželi ve formě a také pečovali o svůj vzhled. Mají na to totiž spoustu času a pokud jsou ještě sami, o to víc! Už dávno není pravdou, že do kosmetických salónů, muži zavítají jen jako doprovod žen. Čím dál častěji, bývají na seznamu čekatelů taky!
muž s úsměvem

Zdravá, krásna a mladistvá pleť

Naštěstí je velký sortiment kosmetických přípravků a pomůcek, dostupný i pro samotné muže. Zpočátku se svými potížemi bojují doma, s nepřeberným množstvím krémů, peelingu, čistících vod, očních přípravků, nebo zástupem hydratačního mléka. Může jim to chvíli trvat, ale pokud chtějí opravdu vypadat dobře a zdravě, dřív nebo později, zavítají jejich kroky na kosmetiku. Není se čemu potřeba smát, ani to brát jako ostudu. Naopak chlap, který má zájem o sebe pečovat, je pro ženu daleko více přitažlivější než ten, co drží pivo v hospodě.
potřeby na holení

Je důležité se zaměřit na konkrétní nedostatky, správným přípravkem

–        Póry
I muži mají potíže s otevřenými póry, které na pleti nevypadají vůbec dobře. Působí tak nejenom staře, ale i zanedbaně. Doma, si můžete pomoci pravidelným čistěním peelingem, ale jinak se vložte do rukou odborníka – ty vědí, jak s nimi zatočit!
–        Holení
Holit se, muži začínají už v pubertě a kůže po holení, potřebuje okamžitou péči a zklidnění. Nezapomeňte proto po každém holení, pokožku důkladně hydratovat! Zásadním pravidlem je také, udržovat čistotu holícího strojku po každém holení a často měnit žiletky! Vyhněte se tak nepříjemným vyrážkám.
–        Akné
Kapitola sama o sobě. Akné trápí všechny, bez rozdílu na pohlaví. Je to nepříjemný estetický problém a mnohdy na něho nezabere nic pořádného. Pokud máte štěstí a našli jste přípravek, který vám ho zmírní, nezapomeňte ho používat. Jestli, si ale nevíte rady, opět se zaměřte na návštěvu odborníka.
příprava masky
–        T – zóna
Nejvíce problematická část tváře, je takzvaná T – zóna. Na ni můžete vyzrát i pomoci různých masek na obličej, které si snadno vyrobíte i doma. Pokud máte strach experimentovat, pořiďte si speciální přípravek, vhodný přesně na tuto zónu a budete mít o krásný zdravý vzhled postaráno!