Uspořádejte skvělou oslavu pro vaše dítě

Uspořádat jako rodič skvělou oslavu pro dítě chce trochu práce. Na nic nezapomenout je těžké, ale stačí si vytvořit seznam, nebo se řídit dle tohoto článku. Oslava se pak vydaří a vy si můžete spokojení užívat úsměvy na dětských tvářích.
 svíčky na dortu
Velký dort
Narozeninový dort je podmínkou vydařené oslavy. Alespoň jednou za rok mu dopřejte pořádně nezdravou svačinku. Většina mladších miluje čokoládové dorty, a pokud je ozdobíte Kinder čokoládou, ať už  Buenem, malými čokoládami, nebo vajíčkem, pochutnají si ještě více. Svíčky, se kterými si může váš syn či dcera něco přát, budou jen zpestřením.
 velké bubliny
Čepičky a foukačky
V obchodech dnes seženete různobarevné čepice se vzory jednorožců nebo pohádkových postav. Stejně tak dětem můžete koupit foukací píšťaly. Pokud tedy přežijete chvíli neustálého pískání, dokud se píšťalky neponičí. Sami byste však nevěřili, jak tyto dva výrobky mohou zabavit i dospělé na oslavách. Na konec se s nimi spokojí více než ti mladší.
 
Rychlé špunty
Na každé podobné události nesmí chybět rychlé špunty. Jsou sice hodně sladké a opravdu nezdravé, ale jednou jim je dopřát můžete. Dnes mají mnoho obdob a jmen. Ale nezapomeňte si zkontrolovat, jestli neobsahují alkohol, některé se dají snadno splést.
 zdobené koláčky
Program
Děti, aby se nenudily, potřebují program. Bojovkami zabavíte všechny malé návštěvníky na několik hodin a můžete se spolehnout, že se do ní vžijí hodně rychle. Dále můžete navrhnout různé závody a soutěže, za které budou dostávat sladkosti, a celý den zakončit filmem či filmovým maratonem. Úspěchu se dočká například Harry Potter, pro oslavu s děvčaty filmy Barbie nebo Disney princezny.
 
Vymyslet můžete tématický den v duchu oblíbeného filmu vašich synů a dcer, případně propojit více z nich dohromady. S takovým nápadem na tento den jen tak nezapomenete. A oslavenec se svými přáteli také ne.