Podpořte funkci svých jater

Trápí vás v poslední době problémy s játry? Užíváte velké množství léčivých přípravků, prodělali jste žloutenku nebo bojujete s nadměrnou konzumací alkoholu?Ulevte svým játrům silou přírody. Zapomeňte na další zbytečné léky, které by zatěžovali vaše játra ještě víc než doposud. Vyzkoušejte drcený ostropestřec mariánský, konkrétně jeho plod, který obsahuje největší množství hlavní účinné látky, kterou je silymarin.
růžové květy ostropestřce
ü Obnovuje životně důležitou jaterní tkáň
ü Napomáhá regeneraci jater
ü Ideální doplněk při užívání většího množství léčiv
ü Vhodná podpůrná léčba cirhózy, alkoholismu nebo žloutenkového stavu
ü Podporuje též funkci gastrointenstinálního traktu, střeva, žlučníku i sleziny
fialové květy ostropestřce
Ostropestřec mariánský neboli latinsky Silybum marianumpatří mezi byliny, které u nás mají velikou tradici. Už od pradávna lidé věděli, že tato zázračná bylinka napomáhá detoxikaci a pomáhá udržovat jaterní tkáň zdravou a ve skvělé kondici, aby mohla fungovat přesně tak, jak má. Játra jsou jedním z nejdůležitějších orgánů v naší břišní dutině, pomáhají nám vytvářet obrovské množství tepla, efektivně si umí poradit s biotransformací nejenom léčivých látek, ale také dalších xenobiotik. Vzniká zde žluč, která je navíc velmi důležitá v rámci tráven tuků. Jak tedy vidíte, játra není radno podceňovat. Podpořte tedy jejich stoprocentní funkčnost i vy, kvalitní extrakt z ostropestřce je optimální variantou.

Do jogurtu, smoothie nebo zkrátka jen tak
Obrovskou výhodou drceného plodu ostropestřce je to, že jej můžete konzumovat prakticky jakkoliv. Někteří preferují jej jednou denně jednoduše spolknout s douškem vody, jiní naopak vyhledávají jiné způsoby, míchají si prášek do jogurtu, do smoothie, polévek nebo dalších pokrmů. Je tedy jen na vás, jak konzumaci pojmete, všechny varianty jsou správně. Důležitá je pravidelnost.