Smrt Sylvestra Stalloneho

Jistě víte, kdo to je. Přinesl do filmové kultury hodně a do kulturistiky také. Ano, bez něj již nebude akční film akční filmem. Modla nás opustila a …

A dost. Dále už nelze. Podle posledních zpráv Sylvester žije vcelku v poklidu a má jen drobné zdravotní problémy, které nikdo neupřesňuje. Tak jak to, že se všude psalo o jeho smrti? Inu, to je přesně ta věcička, o které jsem již dvakrát psal. Ta věcička se jmenuje Hoax. I já jsem byl zprávou poctěn a musím v zájmu pravdy říci, že si stačilo článek přečíst celý a dohadům by byl konec. Ale to ne. To se přečte jen titulek, možná jeden nebo dva řádky a už se to posílá na všechny strany, jen aby mohl ten dotyčný říci, já jsem to psal první. Ano psal.
poplašné zprávy

Kdo jsou tito lidé? Inu, většinou ducha mdlého, líní jako vši. Však co bych to četl že. Ale hlavně že „vyvolám vlnu“.

Začalo to všechno tím, že americká televizní stanice, kterou nikdo nejmenuje odvysílala tuto zprávu i se záběry, jak odnášejí Sylvestrovo tělo z domu. Jenže pak se přišlo na to, že to jsou záběry o hodně starší, a to z doby, kdy zemřel jeho syn. Chopila se toho však již výše zmíněná stanice, která prý toto provádí vcelku často, asi i kvůli sledovanosti.

Tutéž zprávu přinesl i bulvár „Prásk Nova.cz“, ale v zájmu pravdy znovu zdůrazňuji, že kdyby ti naši čeští „přeposílači“ četli článek poctivě celý až do konce, tak by se dozvěděli pravdu. Zajímalo by mne, o kolik stoupla návštěvnost jejich webu.
rakev ilustrace

Mimochodem sám velký Sylvester na to již reagoval na Instagramu a vzkazuje fanouškům, že žije a bojuje. Stejně jako reagoval na svou smrt již jednou, nevím již přesně kdy, asi před rokem a půl? Také se nesla éterem podobná zvěst, ale byla rovněž nepravdivá jako ta nynější. Takže se herec asi dožije skutečně požehnaného věku a já mu to ze srdce přeji, i když nejsem jeho nadšeným obdivovatelem.