Už jste slyšeli o Amway?

O co jde?
Amway je americká firma, která byla založená v roce 1959. Její stránky fungují jako internetový obchod, kde si můžete zakoupit věci denní spotřeby: čisticí prostředky, kosmetiku nebo potravinové doplňky. Tyto produkty se pyšní vysokou kvalitou, jsou šetrné k životnímu prostředí a můžete je zakoupit za cenu o 30 procent nižší, než je maloobchodní cena.
ruličky z bankovek.jpg
Jak začít vydělávat?
Abyste mohli nakupovat takto levně, musíte se zapojit do systému MLM, který firma používá. Jedná se o tzv. multi-level marketing, nebo také síťový marketing. V něm také tkví možnost, jak si lze s touto společností vydělat a začít své vlastní podnikání. Pokud se vám podaří prodat některý z výrobků, dostanete oněch 30 procent, o které jsou výrobky levnější. Tato částka je u běžných obchodníků, například v supermarketech, používána k reklamě a propagaci zboží. Amway dělají reklamu lidé a jejich osobní doporučení, proto 30 procent z ceny produktu náleží jim.
Nedostáváte odměnu jen za výrobky, které prodáte vy sami, ale také za prodeje, které se podaří těm lidem, kterým jste o systému řekli. Ti pak do systému mohou přivést další, a tím, jak se okruh provázaný s vámi zvětšuje, rostou i vaše příjmy.
Pokud máte chuť pustit se do podnikání, zkuste sehnat někoho, kdo již v systému je, a vysvětlí vám všechny podrobnosti. Zároveň získáte i skupinu lidí, kteří mají s prodeji více zkušeností, a ti vám budou ochotně radit a pomáhat. Jistě se dostanete na nějaký z mnoha meetingů pořádaných úspěšnými distributory. Takové školení vám může poskytnout cenné rady, jak vybudovat svůj byznys.
balíčky peněz.jpg
Pasivní příjem
Velmi atraktivní je možnost pasivního příjmu, kterou Amway nabízí. V podstatě to znamená, že budete nějakou chvíli pracovat, získáte příjem, se kterým jste spokojeni, a pokud potom pracovat přestanete, příjem vám bude chodit i nadále. U Amway takového příjmu můžete dosáhnout.